POMPY CIEPŁA
 

iMigo-Fotowoltaika-instalacje - tel.: 510 939 192
iMigo-Fotowoltaika-szkolenia - tel.: 510 939 140 facebook
 « wróć 

Pompy ciepła Rybnik

Nie można zaprzeczyć, że w obecnych czasach ekologia jest na wagę złota - na szczęście współczesne budownictwo oferuje szereg rozwiązań, dzięki którym możemy zatroszczyć się nie tylko o kondycję naszego środowiska naturalnego, ale także o stan naszego portfela. Wśród takich rozwiązań jest obecnie niezwykle szeroki wybór pomp ciepła.

 

Pompa ciepła Rybnik - profesjonalny montaż

Kiedy zdecydujesz się na zamontowanie tej wspanialej technologii, jaką są powietrzne pompy ciepła lub gruntowe pompy ciepła, z pewnością powinieneś skierować się do specjalistów, którzy wykonają sprawny oraz efektywny montaż całej instalacji. Nasza firma z pewnością pomoże Ci w każdym aspekcie, począwszy od wyboru odpowiedniej pompy ciepła, a skończywszy na profesjonalnej konserwacji.

 

Zamontuj pompę ciepła - odnawialne źródła energii

W pompach ciepła drzemie bez wątpienia ogromny potencjał - jest to znakomite źródło ciepła oraz ciepłej wody użytkowej; podobnie jak fotowoltaika jest doskonałym źródłem energii elektrycznej. Na temat pomp ciepła można rozwodzić się godzinami.

 

Pompa ciepła powietrze

Niezależnie od tego, jaki rodzaj pompy ciepła wybierzesz, zakup pompy ciepła z naszą firmą odbędzie się nad wyraz sprawnie, a Ty już niebawem będziesz mógł cieszyć się ogromnymi oszczędnościami pieniędzy oraz świadomością, że dbasz o środowisko naturalne tak mocno, jak tylko możesz.

 

Dotacja na zakup i montaż pomp ciepła w Rybniku

Jeśli miejscem Twojego zamieszkania jest Rybnik, możesz otrzymać dotacje na modernizację systemu grzewczego. Środki te przyznaje miasto. Wniosek o przyznanie dofinansowania mogą złożyć mieszkańcy Rynika po ukończeniu inwestycji będącej pompami ciepła. Kwota dotacji zależna jest od wysokości kosztów inwestycji poniesionych i udokumentowanych przez inwestora i nie może przekroczyć 50% ich wysokości, poza kosztami robocizny, ale nie więcej niż 4.000 zł jeśli chodzi o wnioski składane przez osoby fizyczne oraz 2.000 zł na mieszkanie kiedy mowa o wnioskach, które składają wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe. Wnioski przyjmuje się i rozpatruje w ciągu całego roku, w kolejności wpływu do wyczerpania funduszy przeznaczonych na to z budżetu. Wnioski, które nie zostały rozpatrzone ze względu na wyczerpanie funduszy w danym roku, będą rozpatrywane w następnym roku, pod warunkiem zabezpieczenia na ten cel środków w budżecie miasta. Zdecydowanie warto zaopatrzyć się w pompy powietrzne lub gruntowe, w zależności od potrzeb i możliwości. Gwarantujemy indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta na terenie całego województwa śląskiego.

 

Rybnik - atrakcje które warto zobaczyć i zwiedzić

Rybnik jest jednym z najbardziej znanych miast na Górnym Śląsku. Jest to centrum aglomeracji rybnickiej, do której przynależy również kilka innych interesujących miejscowości. Wedle obiegowej opinii wiele osób uważa, że miasta położone w tym rejonie nie mają zbyt wiele interesujących atrakcji do zaoferowania turystom. Kojarzone są tylko z wielkimi fabrykami i kopalniami, przez co z góry się zakłada, że próżno jest tam szukać interesującej architektury czy jakichkolwiek zabytków.

 

Rynek w Rybniku - centrum miasta Rybnik

Nie można zaprzeczyć, że rybnicki rynek ma niepowtarzalny urok oraz prezentuje ciekawe walory architektonicznie. Do XIX wieku zabudowa była drewniana i parterowa, lecz obecnie można nacieszyć oko naprawdę pokaźnym szeregiem kamienic, sklepów oraz innych tego rodzaju rzeczy.

 

 Bazylika Św. Antoniego Padewskiego (Rybnik ul. Mikołowska 4)

Jest to najwyższy kościół Górnego Śląska - wznosi się na wysokość niespełna stu metrów. Bazylikę wybudowano na początku dwudziestego wieku, a obecnie jest niezwykle interesującym do zwiedzenia zabytkiem - wycieczka po Rybniku nie może obyć się bez tego punktu programu!

 

Kościół Matki Boskiej Bolesnej (Rybnik ul. Rybnickiego 2)

Świątynia stojąca niedaleko Rynku pochodzi z przełomu XVIII i XIX wieku. We wnętrzu zachowało się zabytkowe wyposażenie wnętrza, między innymi płaskorzeźby neogotyckie. Jest to równie ciekawe miejsce, które warto zwiedzić.

 
Pompy ciepła Rybnik
Pompy ciepła montaż
Powietrzna pompa ciepła
Rybnik

 
strzałka do góry