FOTOWOLTAIKA
projektowanie sprzedaż montaż

iMigo-Fotowoltaika-instalacje - tel.: 510 939 192
iMigo-Fotowoltaika-szkolenia - tel.: 510 939 140 facebook

Fotowoltaika


Fotowoltaika jest dziedziną nauki i techniki zajmująca się przetwarzaniem światła słonecznego na energię elektryczną, mówiąc prościej wytwarzaniem prądu elektrycznego z promieniowania słonecznego przy wykorzystaniu zjawiska fotowoltaicznego.

Ten rodzaj odnawialnych źródeł energii znajduje obecnie zastosowanie, mimo stosunkowo wysokich kosztów (choć te maleją dzięki zastosowaniu nowych i tańszych w wytworzeniu technologii) w porównaniu ze źródłami konwencjonalnymi, z dwóch głównych powodów: ekologicznych (tam, gdzie ekologia ma większe znaczenie niż ekonomia), oraz praktycznych (promieniowanie słoneczne jest praktycznie wszędzie dostępne).

Fotowoltaika, jako dziedzina zajmująca się wytwarzaniem energii elektrycznej ze źródła  odnawialnego, jakim jest słońce, obecnie bardzo dynamicznie się rozwija i należy przypuszczać, że w niedalekiej przyszłości będzie coraz powszechniej stosowana i ogólnodostępna dzięki takim firmom jak nasza.


Zajmujemy się projektowaniem, sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych, firm oraz rolników na terenie następujących miast: Rybnik, Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała, Oświęcim, Tychy. fotowoltaika instalacje Gliwice Śląsk
panele fotowoltaiczne Katowice Śląsk
instalacje fotowoltaiczne
 
Fotowoltaika | Instalacje Fotowoltaiczne - Rybnik, Katowice, Gliwice, Bielsko Biała, Oświęcim, Tychy
strzałka do góry